Wim Hof Workshop
De Wim Hof Methode
Ademhaling, Mindset en Koude Training
Boost je immuunsysteem
Heb je jezelf ooit afgevraagd waar jouw beperkingen zitten? Je weerstand kunt verhogen? Betere balans tussen lichaam en geest kunt krijgen?
Tijdens de Wim Hof Workshop kom je meer te weten over concentratie-, ademhalings- en lichamelijke technieken. Door zelf aan deze technieken te werken kun je leren een beter contact te maken met het autonome zenuwstelsel, je immuunsysteem beïnvloeden, een betere bloedcirculatie realiseren en je concentratie en doelgerichtheid verbeteren. Kortom: je kunt veel meer uit je eigen lichaam halen dan je eigenlijk dacht.
Laat je niet afschrikken door het ijsbad, dit onderdeel is niet verplicht (als je dit overslaat is 95% van de WHM workshop nog effectief)!
Wat ga je leren tijdens de Wim Hof Workshop
In deze 1-daagse Wim Hof training:
-
Beter contact met het zenuwstelsel
-
Het kunnen beïnvloeden van het immuunsysteem
-
Bloedcirculatie die beter verloopt door gerichte training van het openen en sluiten van het aderengestel
-
Het kunnen beïnvloeden van de geestelijke wil
-
Groter vermogen krijgen door specifieke ademhalingsoefeningen
-
Concentratievermogen en doelgerichtheid verbeteren
-
Vertrouwen in eigen kunnen krijgen en bewust ontwikkelen
In deze WHM workshop krijg je inzicht waar we als mens toe in staat zijn. Mis deze unieke workshop niet, het is naast alle kennis die je opdoet een APK voor je lichaam! Voor meer informatie mbt de methode zie: Wim Hof Methode
Dé
Wim Hof
Methode
De 3 pijlers van de Wim hof Methode:
Mindset / Focus, Ademhaling, Koude Training
Programma Wim Hof Workshop
-
13:00 - 14:00 Mind
We starten met de Mind. Welke factoren spelen een rol in beperkende gedachten. Waar blijf je in je comfortzone en welke mind-hacks kun je toepassen om de beste versie van jezelf te worden.
-
14:00 – 15:30 Adem
Het verkennen en verdiepen van de ademhaling. Niet alleen wordt je de Wim Hof ademhaling aangeleerd maar hij wordt ook aangepast aan jouw systeem om deze maximaal toe te kunnen passen.
-
15:30 – 16:30 WHM
Fysiologie en theorie van de Wim Hof Methode
-
16:45 – 17:45 Ice
Ice challenge: het blootstellen aan kou door een ijsbad te nemen / koude training
-
17:45 – 18:00 End
Afronding en warming-up
Praktische informatie
Locatie: Aalsterweg 139, Eindhoven
Tijd: 13:00 – 18:00
Kosten: € 125 euro
Benodigdheden:
- Badkleding
- Badjas
- Handdoek
- Sportkleding
- Slippers / sloffen
Parkeren: Gratis
"We are built to be happy, strong and healthy. I fear not to live. We have everything to live up to our dreams. You have everything to achieve that, and in a very short period of time you can get all the tools to manifest who you want to be.
Aanmelden
WHM Workshop
Zaterdag
25 juni 2022
WHM Workshop
13:00 – 18:00 uur
Locatie:
Eindhoven
Certified trainer: Jerome Wehrens
Zaterdag
16 juli 2022
WHM Workshop
13:00 – 18:00 uur
Locatie:
Eindhoven
Certified trainer: Jerome Wehrens
Zaterdag
10 sept. 2022
WHM Workshop
13:00 – 18:00 uur
Locatie:
Eindhoven
Certified trainer: Jerome Wehrens
Zaterdag
8 okt. 2022
WHM Workshop
13:00 – 18:00 uur
Locatie:
Eindhoven
Certified trainer: Jerome Wehrens
Zaterdag
19 nov. 2022
WHM Workshop
13:00 – 18:00 uur
Locatie:
Eindhoven
Certified trainer: Jerome Wehrens
Wim Hof Method Gecertificeerde Trainer Level 3
Jerome Wehrens
Als zeven jarige jongen bedenk ik mijn eerste meditatie om in een nogal onveilige jeugd mijn balans te kunnen behouden. Wanneer ik op 20- jarige leeftijd mijn rug breek en 100 dagen eenzaam op een zolder lig, doe ik mezelf een belofte.
Als ik weer genees zal ik de rest van mijn leven inzetten om lichaam en geest in een optimale balans te behouden.
Deze belofte heb ik gehouden. Ademhaling heeft hier op veel vlakken aan bijgedragen.
Ademhaling is voor mij een manier van leven geworden, maar ook een fantastisch instrument om te gebruiken. Ik verbeter er mijn gezondheid mee, vind er rust door, het geeft me focus en energie.
Mijn kracht zit erin dat ik zowel geloof in wetenschap als in spiritualiteit. In deze masterclass breng ik beide werelden bij elkaar en kan ik putten uit een rijke bron van kennis en ervaring.
Jerome is onder andere Buteyko trainer en Wim Hof Method trainer L3.
Trainingslocatie
Eindhoven
Reviews en beoordelingen Wim Hof Cursus
Wat vorige deelnemers zeggen
Geschreven recensies
Ik zou nog veel meer kunnen schrijven, maar sommige dingen zijn niet met woorden te beschrijven …
De professionele, no nonsens aanpak van Jerome, spreekt mij enorm aan. Dit is de tweede workshop die ik bij hem doe en zeker niet de laatste! Ik heb nog nooit een 10 voor een workshop gegeven, maar deze keer geef ik een dikke 10+, Jerome bedankt!
Dagelijks doe ik de ademhalingsoefening en nu dus ook een koud bad, heerlijk! Bedankt voor de inspiratie, kennis en je enthousiasme.
Jouw kunst om iemand beter en op een hoger niveau te laten presteren/functioneren is zeer professioneel , chapeau hiervoor. Ik heb nog geen echte focus mijn voeding te verminderen met 30% , daar werk ik hard aan. Koude ervaringen heb ik al mijn hele leven , ik ben geboren op een boerderij waar geen warm water aanwezig was, dus Douchen/wassen met koud water geen probleem.
Als commando moesten we ons in de sneeuw in adamskostuum wassen met sneeuw , ( naakt in de slaapzak ) slaap mijn hele leven al naakt. Op de andere onderdelen ben ik me volop aan het focussen. Dank je voor de fijne dag!
I have a ton of questions to ask you, but I need to process the experiences of this week in order to crystmize the questions into understandable thoughts.
I sincerely look forward to the opportunity to learn more from you, and hopefully be able to help you achieve the goals you have envisioned in your mind. I love you man!
Op dat moment had ik het lastig. Heel eerlijk zag ik de uitdaging om in het bad te stappen niet zitten en zeker op dat moment niet meer. Maar vooral dankzij jouw rust en woorden er toch doorheen gekomen. Bedankt! Het was een top dag!
Daarna heb ik zonder problemen de hele dag mee onze dochter verhuisd naar Haarlem. Het ijsbad was voor mij een echte overwinning op mezelf! Ik heb eindelijk ook begrepen waar de koude goed voor is, dat het dus heilzaam kan zijn en niet eng. Ga in ieder geval mind-set inzetten bij het koud douchen.
Ik ga op een rustig tempo door met “hoffen” en ben heel benieuwd wat het me verder gaat brengen. Verder wil ik je bedanken voor je warme, oprechte en deskundige begeleiding. Fijn om je ontmoet te hebben!
Dit is de tweede workshop die ik bij hem doe en zeker niet de laatste! Ik heb nog nooit een 10 voor een workshop gegeven, maar deze keer geef ik een dikke 10+ Jerome bedankt!
Nu startte ik echter met een andere mindset.. eerst de ademhalingsoefening, mijn doel gesteld, en tijdens het hardlopen ademhalen naar mijn benen en door mijn hele lichaam… géén last gehad! Super blij mee dat ik het op deze manier kan toepassen!!
Ik heb mijn ervaringen al vaak gedeeld in mijn omgeving, m.n. collega’s zijn razend nieuwsgierig en enthousiast! Ik kijk ernaar uit om elkaar weer eens tegen te komen. Wie weet bij een verdiepingsweekend!
Na 2 maanden merkte ik daadwerkelijk verandering: de licht gezwollen knie (waar ik al ruim 1,5 jaar last van had) verdween. Ben nu bezig de bovenbeen spieren en de spieren rondom mijn knie te trainen. Dit was ook mijn doel: ondanks het gemis van een binnen meniscus toch zo normaal mogelijk kunnen functioneren en aan lichte sport activiteiten deelnemen. Daarnaast voel ik mij fitter dan voorheen.
Elke ochtend doe ik de koude douche (afgewisseld met warm water) en in het weekend de ademhalingsoefeningen. Nogmaals wil ik je danken voor de sessie van 5 september vorig jaar. Voor mij was dit de ommekeer."
Video recensies
Google recensies
Nu starten met Ademtraining?
Master Your Breath - Online
Leer hoe je jouw gezondheid kan beïnvloeden en verbeteren
-
Je mag de training een jaar lang onbeperkt gebruiken
-
Lessen herhalen en terugspoelen
-
Oefeningen om zelf mee aan de slag te gaan
Master Your Breath – Online: masterclass ademhaling
Locatie: online. Je krijgt direct toegang tot het B-Mind e-learning portaal.
Doorgroeien: De online ademtraining voldoet ook aan de vereisten indien je wilt het doorgroeien naar de Master Your Breath – Practitioner opleiding.
Geldigheid: 1 jaar toegang tot de training
Prijs: € 125,-